Raspored 2019.

1. kolo

1. Kolo na 2019/03/17 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BROD, Slavonski Brod   ŠK ČAGLIN, Čaglin 5 : 1
2.   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   ŠK ORAHOVICA, Orahovica ½ :
3.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci : ½
4.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠK SLAVONAC, Bukovlje 5 : 1
5.   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik :

2. kolo

2. Kolo na 2019/03/24 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK ČAGLIN, Čaglin   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik 3 : 3
2.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK BRESTOVAC, Brestovac 3 : 3
3.   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   GŠK KUTJEVO, Kutjevo 4 : 2
4.   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica :
5.   ŠK BROD, Slavonski Brod   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica : ½

3. kolo

3. Kolo na 2019/03/31 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   ŠK ČAGLIN, Čaglin  1½ :  4½
2.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK BROD, Slavonski Brod  3½ :  2½
3.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠK ORAHOVICA, Orahovica  3½ :  2½
4.   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci  3½ :  1½
5.   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  2½ :  3½

4. kolo

4. Kolo na 2019/04/07 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK ČAGLIN, Čaglin   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  2 : 4
2.   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik  1½ :  4½
3.   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   ŠK BRESTOVAC, Brestovac  4½ :  1½
4.   ŠK BROD, Slavonski Brod   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  2½ :  3½
5.   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  0 :  6

5. kolo

5. Kolo na 2019/10/14 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK ČAGLIN, Čaglin  4½ :  1½
2.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica  4½ :  1½
3.   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   ŠK BROD, Slavonski Brod  2½ :  3½
4.   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   ŠK ORAHOVICA, Orahovica  2½ :  3½
5.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci  3½ :  2½

6. kolo

6. Kolo na 2019/10/13 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK ČAGLIN, Čaglin   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   :  
2.   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   :  
3.   ŠK BROD, Slavonski Brod   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   :  
4.   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   :  
5.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   :  

7. kolo

7. Kolo na 2019/10/20 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠK ČAGLIN, Čaglin   :  
2.   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   :  
3.   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   :  
4.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK BROD, Slavonski Brod   :  
5.   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   :  

8. kolo

8. Kolo na 2019/10/27 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK ČAGLIN, Čaglin   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   :  
2.   ŠK BROD, Slavonski Brod   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   :  
3.   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   :  
4.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   :  
5.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   :  

9. kolo

9. Kolo na 2019/11/03 kod 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BRESTOVAC, Brestovac   ŠK ČAGLIN, Čaglin   :  
2.   ŠK ZRINSKI, Stari Slatinik   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   :  
3.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   :  
4.   ŠK TOMISLAV, Donji Andrijevci   ŠK VINA MARKOTA II , Pleternica   :  
5.   ŠK ORAHOVICA, Orahovica   ŠK BROD, Slavonski Brod   :